O nas

Pralnie Wodne i Chemiczne Biellux istnieją na rynku od 1990 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zapewniając profesjonalizm poparty wysokimi kwalifikacjami.

Profesjonalnie wyposażone pralnie

Nasze pralnie wyposażyliśmy w nowoczesny sprzęt, gwarantujący szybką i solidną obsługę. Stale monitorujemy nasze maszyny pod kątem technicznym, na bieżąco eliminujemy ewentualne usterki, które są naturalnym efektem użytkowania. Jednak gwarantujemy, iż odzież i inne materiały pozostawione u nas w celu usunięcia plam, wrócą w terminie do swoich właścicieli.

Cleaner in laundry shop checking clean clothes

Kompleksowe usługi pralnicze

Usługi naszej firmy kierujemy do Klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych. Nawiązaliśmy stałą współpracę z hotelami oraz wszelkiego rodzaju pensjonatami. Z naszych usług korzystają zarówno właściciele restauracji, jak i salonów SPA. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Dokładnie i na czas – pralnie Biellux

W naszym punkcie zatrudniamy osoby odpowiedzialne, sumienne oraz posiadające odpowiednie kwalifikacje. Pozostawiając u nas elementy garderoby, bieliznę pościelową, czy nakrycia stołów gwarantujemy, iż wróci do Państwa w nienaruszonym stanie. Wiemy dokładnie jak postępować z konkretnymi rodzajami tkanin. Materiały skórzane wymagają innych zabiegów, niż odzież puchowa i sportowa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług Klientów indywidualnych oraz właścicieli punktów gastronomicznych, hoteli i pensjonatów. Oferujemy atrakcyjne ceny usług przy podjęciu długofalowej współpracy.

Zapraszamy do współpracy!

Pralnia Biellux